بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

چند وقته خیلی بی حوصله شدم . خودمو گم کردم ، احساس

بی هدفی می کنم ، بی انگیزگی.

دلم تنگ شده

دقیق نمیدونم برای کی یا برای چی ولی می دونم که خیلی دلم تنگه خیـــــــلی .

دلم تنگ شده برای تماااام کسانی که از بچگیم تا الان که دیگه 20سالم شده باهاشون کوچکترین خاطره ای داشتم . نمی دونم چرا ولی دوست دارم برگردم به کودکیم . شاید به خاطر اینکه بچه ها هیچ دغدغه ی بزرگی ندارن .

بچه که بودم از خدا می خواستم روزا رو طولانی تر کنه . آخه روزام خیلی زود تموم می شدن. هر ثانیه خودمو مشغول یه کاری می کردمو کلی سرگرم می شدمو لذت می بردم . اما حالا حس می کنم زمان خیلی داره کند پیش میره.

اینترنت نداشتیم ، ماهواره نداشتیم ، منتظر شوهای جدید نبودیم و... . برای سرگرم شدن می رفتیم سراغ هم سن و سالامون تا با هم ، در کنار هم بازی کنیمو سر گرم بشیم . یه بازی دسته جمعی که دوست نداشتیم هیچوقت تموم بشه .

شاید همین بازیا باعث می شدن که هیچوقت غم تو دلامون نیاد . یا شاید اینکه عمرمون هنوز اونقدری نشده بود که فرصت کنیم با خودمون خاطره جمع کنیم .

خاطره ...

حتی فکر کردن به بعضی از خاطرات آدمو دیوونه می کنه 

از خاطراتم بدم میاد . چون دست نیافتنین . چون حسرتشونو می خورم .

دلم تنـــــــــــگ شده

واسه کسانی که تو خانوادم بودن و الان دیگه نیستن. واسه دوستایی که یک روز ازشون بی خبر نبودم و الان سالهاست که حتی ندیدمشون .

دلم تنـــــــگ شده

واسه ی خودم . از بچگی تا حالا خیلی عوض شدم . اونقدر که هیچ شباهتی با اون آدم قبلی ندارم . حس می کنم خیلی از خودم فاصله گرفتم .

دلم تنــــــــگ شده

واسه ی خدا. همه ی چیزایی که تا حالا گفتم تغییر کردنو دیگه هم برنمی گردن ولی خدا که همون خداست . نه گذر زمان روش تاثیر می ذاره و نه ذره ای از محبتش کم شده . پس چرا دلم براش تنگ شده؟

می دونم که دل خدا هم برای من تنگ شده چون این منم که تغییر کردمو ازش فاصله گرفتم نه اون .

خدایا چرا ما به حرفای دلسوزانت گوش نمی کنیم؟ چرا فقط وقتی ناراحتیم میایم سراغت؟ چرا همیشه ما رو می بخشی؟

خدایا تو خیلی خوبی خیــــلی دوست دارم . اگه یه زمانی خودمونم خواستیم ازت فاصله بگیریم تو نذار


 تاريخ : ٩ خرداد ۱۳٩۱ | ۳:٢۱ ‎ب.ظ | نویسنده : parisa | نظرات ()
  • اخبار وب | تیم بلاگ